تاریخ انتشار: 7 اکتبر ماه 18 
 
تاریخ انتشار: 10 سپتامبر ماه 18 
همایش کودک و صلح در ساختمان انتشارات فنی ایران در تاریخ 97/6/19 برگزار شد
 
تاریخ انتشار: 6 دسامبر ماه 17 
شبکه یاری با نهایت تاسف و تاثر درگذشت همکار عزیز و ارزشمند بانو هنگامنه بازرگانی که از فعالان جامعه مدنی و کودکان در ایران بودند را تسلیت عرض نموده و
 
تاریخ انتشار: 9 دسامبر ماه 16 
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری اتحادیه اروپا، فدریکا موگرینی به مناسبت اولین روز جهانی و یادبود قربانیان نسل کشی روز گذشته با انتشار بیانیه ای خواستار تقویت همکاری کشورهای جهان برای پایان دادن به جنایات هایی که در حال رخ دادن است، شد.
 
تاریخ انتشار: 8 نوامبر ماه 16 
با نهایت تاسف درگذشت بانو توران میرهادی از بنیانگذاران شورای کتاب کودک و مدرسه فرهاد را تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای آن زنده یاد رحمت و غفران الهی، برای بازماندگان صبر جزیل و طول عمر مسئلت می نماییم.
 
تاریخ انتشار: 3 اکتبر ماه 15 
عصر روز دوشنبه 30 شهریور ماه 1394، در مراسمی که توسط «شورای گسترش فرهنگ صلح برای کودکان» در محل ساختمان انتشارات فنی ایران برگزار شد، روز جهانی صلح (21 سپتامبر برابر با 30 شهریور) گرامی داشته شد.
 
تاریخ انتشار: 2 اکتبر ماه 15 
نهران - ایرنا - یک کارشناس کودک کار گفت: برای اینکه جامعه ای صلح را به کودک بیاموزد باید عاری از خشونت باشد، این در حالی است که رسانه ها نقش مهمی در ترویج صلح در جامعه دارند.
 
تاریخ انتشار: 19 سپتامبر ماه 15 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، این جشنواره همچون سال های گذشته به همت و یاری جمع کثیری از هنرمندان نامی و جوان کشور و با همراهی موسسه فرهنگی هنری رهنما ، گالری مژده ، گالری ویستا ، گالری شیرین، موسسه خیریه محک، انجمن حمایت از حقوق کودکان ، موزه هنرهای معاصر تهران و بنیاد آفرینش [...]
 
تاریخ انتشار:
امسال نیز همچون سنوات گذشته، شورای گسترش فرهنگ صلح برای کودکان، روز جهانی صلح مصادف با 21 سپتامبر را گرامی می‌دارد.
 
تاریخ انتشار: 7 سپتامبر ماه 15 
شعار های روز جهانی صلح توسط شورای گسترش فرهنگ صلح مشخص شد.
 
تاریخ انتشار: 29 آوریل ماه 15 
ه گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا از کاشان حجت الاسلام رضا خرمی، در گفتگو با خبرنگاران گفت: بیست و نهمین مسابقه بین المللی نقاشی صلح کودکان در راستای گسترش فرهنگ صلح‌دوستی و برقراری ارتباط فکری فرهنگی بین کودکان و نوجوانان کشورهای جهان جهت نیل به اهداف صلح طلبانه، تیرماه سال گذشته برگزار شد.
 
تاریخ انتشار: 26 ژانویه ماه 15 
کارگاه مهارت نوشتن و گزارش نویسی با تسهیل گری آقای خاکی نژاد در تاریخ چهارشنبه 8 بهمن ساعت 9 الی 13 در محل موزه صلح تهران (پارک شهر) برگزار می شود در صورت تمایل به شرکت در این کارگاه لطفا با شماره 09127097967 خانم نادریان تماس حاصل فرمایید.
 
تاریخ انتشار: 8 اکتبر ماه 14 
به اطلاع علاقمندان و فعالان حوزه اجتماعی می رساند بهمت شورای گسترش فرهنگ صلح کارگاهی به منظور تقویت موسسات وسازمان های غیر دولتی اقدام به برگزاری یه وره کارگاه با عنوان مستند سازی و گزارش نویسی نموده است لذا از علاقمندان شرکت در این کارگاه تقاضا می شود در صورت تمایل به شرکت ، حضور خود را به [...]
 
تاریخ انتشار:
آموزش در موزه ها بزرگترین شکل معرفی و شناساندن میراث فرهنگی به یک جامعه محسوب می گردد و کودکان یکی از بزرگترین و مهم ترین جوامع هدف برای این امر به شمار می آیند.