arm-Copy
فراخوان کمک‌های مردمی
تاریخ انتشار: 22 مارس ماه 19 

🔴 #فراخوان کمک‌های مردمی به هم‌وطنان سیل‌زدهٔ استان گلستان

مردم عزتمند ایران، ما کمیتهٔ هماهنگی گروه «مردم‌یار» [تعدادی از تشکل‌های هماهنگ مردم‌نهاد] با توجه به وخامت شرایط سیل‌زدگان استان گلستان، قصد داریم کمک‌رسانی محلی را به‌شکلی مدون و منسجم انجام دهیم. تعطیلات نوروزی باعث شده است که به این حادثهٔ دلخراش توجه کافی نشود و اطلاع‌رسانی و کمک‌رسانی به‌شکل مطلوب انجام نگیرد. به این منظور، بر اساس نیازسنجی‌های روزانه از مناطق سیل‌زده و پیش‌اندیشی اتفاقات احتمالی در محل می‌کوشیم تا کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردمی را دقیق و برنامه‌ریزی‌شده به مردم محلی برسانیم و گزارش کمک‌رسانی را نیز متعاقباً به اطلاع همگان برسانیم. بنابراین، در گام نخست یک شماره حساب مشترک و چند محل جمع‌آوری کمک‌های مردمی اعلام می‌شود تا هم‌وطنان بتوانند با خاطری آسوده کمک‌رسانی کنند. اقلام مورد نیاز طبق نیازسنجی‌های نیروهای محلی به‌روز خواهد شد و به اطلاع مردم شریف ایران خواهد رسید.

🔹طریقه‌ی ارسال کمک‌های نقدی:

می‌توانید کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب مشترک مجموعه تشکل‌های «مردم‌یار» واریز کرده و رسید را برای ما ارسال فرمایید:

💳 شماره کارت به‌نام «جمعیت‌ امام علی»: ۶۱۰۴۳۳۷۵۹۳۹۱۹۴۲۴ 🏷 شماره حساب به‌نام «جمعیت امام علی»: ۵۵۰۸۹۶۶۲۱۷

📪 نشانی و تلفن پایگاه دریافت کمک‌های غیر نقدی و نقدی:

ــ گرگان: میدان باهنر، کوچهٔ باهنر یکم، روبروی کوچهٔ آنوا هفتم خانهٔ علم جمعیت امام علی (ع) |‌ تلفن: ۰۱۷۳۲۴۲۰۳۱۷

ــ تهران [تا ۴۸ ساعت آینده اعلام می‌شود]

#توضیحات

🔹 این کانال برای تمرکز بر گزارش و هماهنگی و سازمان‌دهی کمک‌های مردمی در مناطق سیل‌زده تشکیل شده است تا همگان بتوانند از نزدیک و بی‌وقفه در جریان مراحل کمک‌رسانی قرار بگیرند. نشانی کانال:

🚸 @Yaari_Yaraan

🔹می‌توانید گزارش‌ها و عکس‌ها و مطالب مرتبط با وضعیت سیل‌زدگان را از طریق راه‌های ارتباطی اعلام‌شده در کانال برای ما ارسال فرمایید. منتشر خواهیم کرد.

🔖 مجموعه تشکل‌های «مردم‌یار» هیچ مسئولیتی در قبال مطالبی که از مجراهای رسمی این مجموعه منتشر نمی‌شود ندارد.

🔖 هیچ‌گونه شماره‌حساب، نشانی ستاد جمع‌آوری کمک‌های مردمی، مشخصات انبار، معرفی مددکاران و دیگر مواردی که مشخصاً از سوی مدیران این مجموعه معرفی و تایید نشده باشد به این تشکل‌ها ارتباطی ندارد و مسئولیتی از بابت آن ندارند.

📌 تعدادی از تشکل‌های گروه «مردم‌یار»:

■ شبکهٔ یاری کودکان کار ■ جمعیت امداد دانشجویی ــ مردمی امام علی ■ گروه مردمی یاری یاران ■ مؤسسهٔ رویش نهال جوان ■ مؤسسهٔ توانمندسازی زنان و کودکان مهر و ماه ■ انجمن حمایت از حقوق کودکان …ـ

با آرزوی سالی خوش برای همهٔ مردم ایران