logofaslemehr
انجمن اجتماعی فصل مهر
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ماه ۹۶ 

انجمن اجتماعی فصل مهر, سازمانی غیر انتفاعی و غیر سیاسی به شماره ثبت ۸۳ و شناسه ملی ۱۴۰۰۴۱۷۳۲۰۰ می باشد که در تیرماه ۱۳۹۳ با کسب مجوز رسمی از وزارت کشور در استان خوزستان, شهرستان بهبهان در رده سازمان های حقوق شهروندی شروع به فعالیت نموده است و تنها نهاد مدنی فعال در این استان در زمینه پاسداشت حقوق شهروندی می باشد. انجام بیش از ۱۵۰ فعالیت متمایز مدنی در حمایت از بیماران خاص, کودکان و زنان بی سرپرست, دوره های شهروندی رایگان, برگزاری مراسم و گردهمآیی های ملی و بین المللی, آمارگیری های اجتماعی در حوزه های سلامت و کودکان کار, انتشار نشریه های تخصصی-شهروندی, آموزش همه جانبه اتباع افغان و کودکان محروم, برپایی کمپین های مدنی و … دست آورد تنها نهاد مدنی – شهروندی استان خوزستان بوده است. این نهاد با تلاش تعدادی از جوانان علاقمند به مسائل شهری و شهروندی همواره کوشیده است در راستای حفظ فرهنگ مدنی و پاسداشت آن گام بردارد که شوربختانه در این مسیر دشوار متحمل هزینه های سنگینی شده است.

environment day2017 world book day

2 (1) 2 (4)

نظم سازمانی موجود در این نهاد موجب گردیده است حداکثر کارایی را با توجه به پتانسیل های موجود به انجام رسانیم. ثبت نام و شناسنامه های متنوع عضویت, ورود و خروج منظم اعضاء, گواهی نامه های معتبر فعالیت داوطلبانه, مستندات فراوان و کتابچه های مطالعاتی, فضای مناسب آموزشی و برنامه ریزی اهداف, وجود زیر ساخت الکترونیکی به مانند نشریه های آنلاین و وبسایت و رسانه های مجازی و انتشار محتوای های تصویری و پویا نمایی, برنامه ریزی های سالیانه در اجرای اهداف و … تنها گوشه ای از این نهاد فعال اما محروم از توجهات در سانه ها و نزد مسئولین می باشد. از اهداف متعالی این نهاد در خاتمه رسالت آن می توان به دفتر جامع شهروندی, اختصاص رسانه صوتی و تصویری, نظارت شهری و شهروندی با رویکردهای نوین و … اشاره کرد. نحوه عضویت در این نهاد به صورت های متفاوت الکترونیکی و حضوری می تواند انجام پذیرد که هر عضو پس از طی پروسه عضویت می تواند کارت الکترونیکی و بسته عضویت خود را دریافت نماید.

آنچه ما را در راه اهدافمان استوار می نماید حمایت همه جانبه شما شهروندان گرامی در سرتاسر میهن عزیزمان ایران می باشد.

با سپاس از همراهی و توجه شما عزیزان

نشانی انجمن : ایران. خوزستان. بهبهان. خیابان عدالت. محل معمارها. کوچه جوکار. پلاک ۸ . کد پستی ۶۳۶۱۸۱۴۳۵۷ . تلفکس : ۰۶۱۵۲۸۳۰۵۰۴

ساعات کاری : یکشنبه تا چهارشنبه . بهار و تابستان صبح ها از ساعت ۱۰ الی ۱۲ و عصرها ۷ تا ۹

ساعات کاری : یکشنبه تا چهارشنبه . پاییز و زمستان صبح ها از ساعت ۱۰ الی ۱۲ و عصرها ۶ الی ۸

اطلاعات حساب نزد بانک ملی ایران جهت انجام تراکنش ها یا حمایت مالی از این نهاد :

شماره حساب : ۰۱۰۹۸۴۴۶۴۱۰۰۷    شماره کارت : ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۱۲۷۰۵

لینک مستقیم حمایت مالی : www.faslemehr-behbahan.org.ir/help.aspx

نشانی های اینترنتی :

Web site : www.faslemehr-behbahan.org.ir

Instagram :www.instagram.com/faslemehr

Telegram : www.telegram.me/faslemehr

Robot telegram : www.telegram.me/faslemehr_bot

e-mail : mehr.council@yahoo.com