تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ماه ۹۷ 
شست تخصصی شبکه یاری کودکان کار به مناسبت ۱۹ نوامبر(۲۸آبان) روز جهانی پیشگیری از کودک آزاری، ۲۰ نوامبر(۲۹ آبان) روز جهانی تصویب پیمان نامه حقوق کودک...
 
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ماه ۹۷ 
عضو انجمن حمایت از کودکان کار : نداشتن دیده بان یکی از خلا های آیین نامه مرجع است /چرا وضعیت کودکان کار هر روز بدتر می‌شود؟
 
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ماه ۹۷ 
عصر امروز نشست خبری روز جهانی کودک با موضوع بررسی لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان مصوبه مجلس ؛چالش پیش روی سازمانهای غیر دولتی و مشکلات کودکان به همت انجمن حمایت از کودکان کار بر گزار شد .
 
تاریخ انتشار:
سازمان‌های مردم نهاد در بحث خدمات‌رسانی به گروه‌های هدف با کاستی‌های بسیاری روبرو هستند و تقسیم ناعادلانه امکانات و کمک‌های تخصیص‌یافته به این حوزه موجب توقعاتی شده که به مطالبه‌گری سازمان‌های مردم نهاد صدمه می‌زند.
 
تاریخ انتشار:
به گزارش خبرنگار عصر تشکل، نشست خبری شبکه یاری کودکان کار به مناسبت روز جهانی کودک با عنوان «بررسی مشکلات کودکان در معرض آسیب و راه های حمایت از آنان» و با حضور جمعی از فعالان حقوق کودک و اعضای سازمان های غیر دولتی و نمایندگان رسانه ها برگزار شد.
 
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ماه ۹۷ 
شبکه یاری کودکان کار، به مناسبت روز جهانی کودک( شانزدهم مهر ماه) نشست خبری« بررسی مشکلات کودکان در معرض آسیب و راههای حمایت از آنان»را در محل دفتر شبکه برگزار می نماید.
 
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ماه ۹۷ 
همایش کودک و صلح در ساختمان انتشارات فنی ایران در تاریخ 97/6/19 برگزار شد
 
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ماه ۹۷ 
لیلی ایمن (آهی) از بنیان‌گذاران شورای کتاب کودک و استاد ادبیات کودکان، در سال ۱۳۰۸ در تهران متولد شد و در خانواده‌ای ایران‌دوست و پایبند به اصول اخلا‌قی پرورش یافت.
 
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ماه ۹۷ 
ششمین گفتگوی راهبردی حجم . جامعه مدنی و دولت
 
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ماه ۹۷ 
15 سال فعالیت چشمگیر در حوزه کودکان کار/ شبکه یاری کودکان همچنان فاقد مجوز است! مراسم پانزدهمین سالگرد تاسیس «شبکه یاری کودکان کار» با حضور چهره های اجتماعی و فعالان حوزه کودک در تالار ایوان شمس برگزار شد.
 
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ماه ۹۷ 
به مناسبت پانزدهمین سال فعالیت شبکه یاری کودکان کار امروز دوشنبه از ساعت ۴ الی ۷ بعد از ظهر مراسمی در سالن اشراق ایوان شمس برگزار شد.
 
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ماه ۹۷ 
▫️جامعه نو: 22 خرداد، روز جهانی مبارزه با استثمار کودکان، یک بار دیگر فرا رسید. تمامی شواهد و قرائن نشان می‌دهد که کودکان ایران در وضعیت دشوار به‌سر می‌برند و به‌تبع کودکان کار هم وضعیت مطلوبی ندارند.
 
تاریخ انتشار: ۶ مرداد ماه ۹۶ 
اتوجه به حوادث اندوهبار ماه های اخیر در ارتباط با آسیبهای وارد شده بر کودکان، از خشونت، تجاوز قتل اندوهبار آنان و حاشیه های دردناک انها، شبکه یاری کودکان کار ، پویش "امنیت برای کودکان،آرامش برای همگان" را باتوجه به اهداف و محور های زیر اجرا می کند...
 
تاریخ انتشار: ۲ تیر ماه ۹۶ 
درد من حصار برکه نیست، درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است.
 
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ماه ۹۵ 
تصویری که میخواهد بنی آدم اعضای یکدیگر باشند و به سان پیکره ای واحد، در برابر رنج و اندوه هر عضو خود بی قرار شود، در همه اعصار و فرهنگ ها آمال مردمان جهان بوده است
 
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ماه ۹۵ 
امروز شاهد آنیم که جنگ، فقر، بیکاری، منازعات خونبار قومی و ایدئولوژیک و خشونت های غیر انسانی و کشتار بی رحمانه ی زنان و کودکان، هر روز بیش از پیش زندگی در مناطق وسیعی از جهان به ویژه در منطقه ی خاورمیانه را غیر ممکن نموده است.
 
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ماه ۹۵ 
آیا می‌دانستید شمار مهاجران بین‌المللی بین سال‌های 2000 تا 2015 با 41 درصد افزایش به 244 میلیون تَن رسیده و تقریباً نیمی از این شمار را زنان تشکیل می‌دهند؟
 
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ماه ۹۵ 
آناهیتا زینی وند کارگردان نمایش «چهار صندوق» در مراسم ویژه آغاز اجرای این نمایش که با حضور چهره های شاخص، اساتید و هنرمندان در سالن استاد رکن الدین خسروی برگزار شد تاکید کرد
 
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ماه ۹۵ 
برطبق اسناد تاریخی، اندیشه حقوق بشر پس از جنگ جهانی دوم ضرورت یافت ،در10 دسامبر 1948 اعلامیه حقوق بشر بعنوان تلاشی جهانی برای کمک به انسان ها وبقای بشریت به تصویب رسید.
 
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ماه ۹۵ 
اگر بخواهیم ده شخصیت تأثیرگذار و سرنوشت‌‌ساز را در تاریخ معاصر ایران نام ببریم، بی‌گمان یکی از آنان میرزا حسن رشدیه است. در سیزدهم تیر ۱۲۳۰خورشیدی در تبریز به دنیا آمد و در ۱۸یا ۲۱ یا ۲۹ آذرماه ۱۳۲۳ در ۹۳ سالگی در قم درگذشت.
 
تاریخ انتشار:
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری اتحادیه اروپا، فدریکا موگرینی به مناسبت اولین روز جهانی و یادبود قربانیان نسل کشی روز گذشته با انتشار بیانیه ای خواستار تقویت همکاری کشورهای جهان برای پایان دادن به جنایات هایی که در حال رخ دادن است، شد.
 
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ماه ۹۵ 
یک کارشناس برنامه ایدز دانشگاه علوم پزشکی ایران درباره نحوه فعالیت اتوبوس ایدز می‌گوید: «اتوبوس اطلاع‌رسانی ایدز با هدف آموزش، اطلاع‌رسانی، کاهش انگ، معرفی ویروس اچ آی وی به جامعه و در راستای کاهش ترس مرم از این ویروس در سطح خیابان‌های پایتخت راه افتاده است.»
 
تاریخ انتشار:
تءاتر چهار صندوق به كارگرداني خانم آناهيتا زينيوند از ١٦ آذر تا ٢ دي به روي صحنه ميره، تمام بازيگران تءاتر از بچه هاي كار و خياباني هستند كه در مدرسه ي عشق آناهيتا آموخته شدند و چندين سال مشق عشق كردند، اين بچه ها چه به لحاظ مادي و معنوي براي ادامه كار نياز به حمايت دارند.
 
تاریخ انتشار:
در حالی به استقبال این روز می رویم که در کشور ما ایران، با توجه به رشد مشکلات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی، انسان های بی شماری در انجمن ها و سازمان های مدنی، با فعالیت های اجتماعی خود، داوطلبانه به کمک و یاری هموطنان شتافته تا آنان زندگی بهتری را تجربه کنند.
 
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ماه ۹۵ 
دبیرکل سازمان ملل متحد در پیامی به مناسبت روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین، 29 نوامبر 2016 برابر با 9 آذر ماه، گفت جامعه بین‌المللی باید به گونه‌ای روشن مشخص کند که همچنان نسبت به کمک به طرفین برای اعتمادسازی مجدد و ایجاد شرایطی برای مذاکرات موثر، متعهد باقی می‌ماند.
 
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ماه ۹۵ 
با نهایت تاسف درگذشت پدر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی، برای شما و بازماندگان صبر جزیل و طول عمر مسئلت می نماییم.
 
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ماه ۹۵ 
به عنوان نشانه ای از مسئولیت پذیری اجتماعی ضیافت های خود را در مناطق محروم و در کنار کودکان بی بهره از زندگی و تغذیه ی مناسب برگزار کنیم.
 
تاریخ انتشار:
20 ژوئن روزی متعلق به پناهندگان است، بر این اساس شصت و دو سال پیش کنوانسیون پناهندگی سازمان ملل به تصویب مجمع عمومی سازمان ملل رسید.
 
تاریخ انتشار:
برای همه ی پناهندگان، به ویژه کودکان، در سراسر جهان، زندگی شایسته ای را همراه با حفظ کرامت انسانی آنان آرزو می کنیم.
 
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ماه ۹۵ 
با نهایت تاسف درگذشت مادر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی، برای شما و بازماندگان صبر جزیل و طول عمر مسئلت می نماییم.
 
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ماه ۹۴ 
چهاردهم آذرماه ( 5 دسامبر ) مصادف با روز جهانی داوطلب ، بهترین فرصت برای توسعه فرهنگ فعالیتهای داوطلبانه و مشارکت مردمی در عرصه ی مشارکت های مردمی است.
 
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ماه ۹۴ 
این روز در سراسر دنیا به یکی از مهمترین روزهای حوزه سلامت تبدیل شده و به بهانه آن مقامات به آگاهی افزایی، زنده نگه داشتن یاد کسانی که از بین ما رفته اند و پیروزی هایی مثل افزایش خدمات درمانی و پیشگیری می پردازند.
 
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ماه ۹۴ 
تسلیت به همکار گرامی و ارجمند سرکار خانم عمویی
 
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ماه ۹۴ 
دستان کودکی نقشی برای صلح عنوان برنامه ای بود که به مناسبت 21 سپتامبر روز جهانی صلح، دوشنبه 29 شهریور در میدان صلح پارک شهر با مشارکت موزه صلح و شبکه یاری کودکان کار برگزار شد.
 
تاریخ انتشار: ۳ آذر ماه ۹۳ 
گروه فرهنگی اجتماعی کیانا -یک سازمان مردم نهاد NGO -با بیش از ده سال سابقه فعالیت اجتماعی، فرهنگی و آموزشی در زمینه آموزش و توانمندسازی کودکان کار و خیابان و زنان سرپرست خانوار در استان البرز از شما مردم عزیز و خیرخواه دعوت می نماید تا درساخت اولین مرکز آموزش و توانمندسازی کودکان کار و خیابان [...]
 
تاریخ انتشار: ۲ آبان ماه ۹۳ 
موسسات عضو شبکه یاری با همکاری با سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، برنامه روزجهانی کودک را در چندین پارک در تهران برگزار نمود.
 
تاریخ انتشار: ۲ تیر ماه ۹۳ 
در سالروز جهانی مبارزه با کار کودک ، کودکان شکوفا با اجرای چند برنامه توانایی خود را در انجام فعالیتهای هنریبه نمایش گذاردند.چهار نفر از کودکان 12 تا 14 ساله سرود" ای انسانها " را به خوبی ا جرا کردند که مورددتوجه همگان قرار گرفت. اجرای سرود بم به یاد گلهای پرپر شده زلزله بم و سرود فردوسی جهت [...]
 
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ماه ۹۳ 
گروه کیانا با همکاری معاونت خدمات شهری شهرداری کرج، به مناسبت روز مبارزه با کار کودک، در روزهای پنج شنبه و شنبه برنامه هایی فرهنگی جهت آگاه سازی درباره این روز و فعالیت های گروه کیانا در نظر دارد.
 
تاریخ انتشار:
بزرگداشت روز جهانی لغو کار کودک به همت کانون فرهنگی «حمایتی کودکان کار کوشا» و مشارکت جمعی از فعالان حقوق کودک و کودکان کار در تالار«حرکت ایوان شمس» برگزار شد.
 
تاریخ انتشار:
گروه تلاشگران (شبکه یاری کودکان کار و خیابان) به مناسبت 12 ژوئن روز جهانی مبارزه علیه کار کودک، با همکاری انجمن های عضو این شبکه، مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه 3 تهران و حمایت صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) جمعه 23 خرداد ماه مراسمی در پارک ملت برگزار کرد.
 
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ماه ۹۳ 
رنگ، سیاره‌ی من نمایشگاه نقاشی کودکان افغانِ خانه کودک صباشهر انجمن یاری کودکان در معرض خطر
 
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ماه ۹۳ 
کانون کودکان کار کوشا به مناسبت روز جهانی لغو کار کودک، همایشی را به همراه اجرای موسیقی کودکان کوشا برگزار می کند همچنین این مراسم با حضور ریاست محترم شورای اسلامی شهر تهران، مدیران محترم وزارت کار و نمایندگان سازمان های مردم نهاد انجام خواهد شد.
 
تاریخ انتشار:
مؤسسه رویش نهال جوان با مشارکت معاونت اجتماعی فرهنگی منطقه 2 شهرداری تهران و حامیان این مؤسسه بمناسبت روز 12 ژوئن (روز جهانی مبارزه با کار کودکان) با حضور کودکان کار مراسم برگزار می نماید.
 
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ماه ۹۳ 
گروه تلاشگران یاری همدل (شبکه یاری کودکان کار و خیابان ) و انجمن ها و موسسات عضو خود با مشارکت معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه 3 شهرداری تهران و به مناسبت 12 ژوئن روز جهانی مبارزه با کار کودک , با حضور کودکان کار از مناطق مختلف تهران , جمعه 23 خرداد 18-15مراسمی در پارک ملت برگزار می کند.
 
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ماه ۹۳ 
موسسه رویش نهال جوان برگزارمی کند: همایش راهکاری جهت آینده سازی برای کودکان کار و در معرض آسیب
 
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۳ 
روز معلم بر معلمان آگاه که با مسئولیت پذیری در راه آموزش و پرورش درست کودکان و نوجوانان کشورمان تلاش می کنند گرامی باد
 
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ماه ۹۳ 
بنيانگزار و عضو هيئت مديره انجمن پژوهش هاي آموزشي پويا را در 61 ارديبهشت ماه 39 )هفته معلم( برگزار مي كند.
 
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ماه ۹۲ 
شبکه یاری کودکان کار و خیابان (گروه تلاشگران یاری) سالی توام با بهروزی، موفقیت و شادکامی را برای عموم مردم ، بویژه سمن ها و انجمن های غیر دولتی آرزو می کند و امیدوار است سال نو، نوید دهنده موفقیت های پرثمر در کاهش و حذف کار کودکان باشد.
 
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ماه ۹۲ 
شبکه یاری در در نمایشگاه کودک سرگرمی بازی آموزش ، سالن دیدار غرفه دارد. این نمایشگاه توسط نشر شهر و شهرداری تهران و با شرکت سایر موسسات فعال در حوزه کودکان برگزار می گردد.
 
تاریخ انتشار: ۴ دی ماه ۹۲ 
زلزله بم در ٥ دیماه ٨٢ پرتلفات ترین زلزله ایران از ابتدای سده بیستم بود. این زلزله در عین حال به عنوان اولین زلزله‏ای كه در آن نهاد ها و سازمان های مردمی مشاركت جدی داشتند در تاریخ اخیر ایران شناخته می شود. پاسداشت یاد بیش از ٣٣ هزار نفر از هموطنان مان كه در این زلزله جان باختند و یادآوری و [...]
 
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ماه ۹۲ 
روز بین المللی همبستگی در سال 2005 توسط مجمع عمومی سازمان ملل به عنوان ابتکاری در جنگ علیه فقر مطرح شد. قطع نامه60/209 مجمع عمومی تحت عنوان اجرای دهه اول ملل متحد برای ازبین بردن فقر(1997-2006)[1] اعلام کرده است
 
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ماه ۹۲ 
دبير كل سازمان ملل متحد به مناسبت روز جهاني «داوطلب» كه هر ساله پنجم دسامبر مصادف با 14 آذر ماه برگزار مي‌شود، اعلام كرد كه حضور اين افراد در جوامع بشري بهبود شرايط كشورها را در پي خواهد داشت.
 
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ماه ۹۲ 
دبیر مرجع ملی حقوق کودک ا اشاره به بیست و چهارمین سالروز تصویب پیمان‌نامه حقوق کودک گفت: 20 نوامبر از سوی سازمان ملل و یونیسف به عنوان مقابله با خشونت علیه کودکان و پیشگیری از کودک‌آزاری نامگذاری شده است.
 
تاریخ انتشار: ۱ آبان ماه ۹۲ 
صلح، مهرورزی با کودکان عنوان مراسمی بود که گروه تلاشگران یاری کودک (شبکه ی یاری کودکان کار و خیابان )به مناسبت گرامی داشت روز جهانی صلح با همکاری انجمن های عضو و مشارکت معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه 3،جمعه 29 شهریور از ساعت 15الی 18 در بوستان پایداری برگزار کرد.
 
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ماه ۹۲ 
امسال روز جهانی کودک ،ورزشگاه هرندی پذیرای دو هزار کودک از نقاط مختلف تهران بود کودکانی که با امید به دیده شدن و رساندن پیام خود به گوش دیگرانی که در صدد یاری رساندن به آنان هستند در این مراسم شرکت کرده بودند تا بار دیگر مسائل مربوط در زمینه ی آموزش ،بهداشت،بیمه و ... این بخش از کودکان یعنی [...]