تاریخ انتشار: 7 جولای ماه 20 
سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی اعلام کرد اراده جمعی برای مقابله با پدیده زباله گردی کودکان از سوی شهرداری تهران شکل گرفته و این برنامه اولویت جدی این دوره مدیریت است. به گزارش ایسنا، نشست دوره ای شورای مدیران سازمان و مدیران مراکز خدمات اجتماعی 22گانه پایتخت با حضور سیدمالک [...]
 
تاریخ انتشار: 30 ژوئن ماه 20 
✒️اولین نشست: 📖ماهیت حقوق کودک، تعریف کودک و توصیف چشم‌اندازهای نشست‌ها. . 📆این سلسله نشست‌ها هر هفته دوشنبه، ساعت هجده و سی دقیقه از نهم تیر ماه تا پایان آذر ماه سال هزار و سیصد و نود و نه در قالب وبینار برگزار خواهند شد. . 📌هدف از برگزاری این نشست‌ها؛ آشنایی والدین، [...]
 
تاریخ انتشار: 20 نوامبر ماه 18 
شست تخصصی شبکه یاری کودکان کار به مناسبت ۱۹ نوامبر(۲۸آبان) روز جهانی پیشگیری از کودک آزاری، ۲۰ نوامبر(۲۹ آبان) روز جهانی تصویب پیمان نامه حقوق کودک...
 
تاریخ انتشار: 14 ژوئن ماه 18 
سازمان بین‌المللی کار، از سال ۲۰۰۲ بر گستره جهانی کار کودک و اقدامات و تلاش‌های مورد نیاز برای محو آن تمرکز کرد. بر همین اساس روز ۱۲ ژوئن از همان سال به عنوان روز جهانی مقابله با کار کودک اعلام شد.
 
تاریخ انتشار: 12 ژوئن ماه 18 
نشست تخصصی بررسی موانع و راه کارهای حذف بدترین اشکال کار کودک را در دانشگاه علوم اجتماعی دانشگاه تهران امروز سه شنبه سه الی شش و نیم بعد از ظهر برگزار کرد.
 
تاریخ انتشار: 5 دسامبر ماه 17 
گسترش چتر حمایتی از کودکان بزه دیده یا در معرض بزه، بخشی از تلاش این روزهای فعالان مدنی است که تلاش می کنند با یافتن راه حل های قانونی، این آسیب اجتماعی را به حداقل ممکن برسانند.
 
تاریخ انتشار: 28 جولای ماه 17 
اتوجه به حوادث اندوهبار ماه های اخیر در ارتباط با آسیبهای وارد شده بر کودکان، از خشونت، تجاوز قتل اندوهبار آنان و حاشیه های دردناک انها، شبکه یاری کودکان کار ، پویش "امنیت برای کودکان،آرامش برای همگان" را باتوجه به اهداف و محور های زیر اجرا می کند...
 
تاریخ انتشار: 18 جولای ماه 17 
شبکه یاری کودکان کار 14 ساله شد؛ این شبکه متشکل از سازمان های مردم نهادی(سمن) است که در راستای منع کار کودک و توانمندسازی کودکانی که فعالیتی اقتصادی را بر عهده دارند، تلاش می کنند.
 
تاریخ انتشار: 18 آوریل ماه 17 
کارگاه« با من بخوان» بیست و هشت فروردین با همکاری موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان و شبکه یاری کودکان کار در محل دفتر شبکه (مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه سه) با شرکت چهارده نفر از مربیان و کارشناسان انجمن های عضو شبکه یاری برگزار شد...
 
تاریخ انتشار: 18 اکتبر ماه 16 
موضوع آموزش‌های پیش از دبستان از نظر تمامی روانشناسان، متخصصان و فعالان حوزه کودک در جهت جامعه‌پذیری فرد برای ورود به اجتماع بسیار مهم است.
 
تاریخ انتشار: 28 سپتامبر ماه 16 
شهروند| صحبت بر سر صلح بود، صلحی که حالا دربسیاری از کشورها، تنها یک واژه است که خیلی‌ها با آن ناآشنا هستند، خیلی‌ها همان کودکان‌اند، آنها که همه جا، درخانه، در مدرسه، در خیابان و در تلویزیون و بازی‌های کامپیوتری و مجازی، اثری از آن نمی‌بینند.
 
تاریخ انتشار: 27 سپتامبر ماه 16 
شبکه یاری کودکان کار٬ خانه هنرمندان و انجمن و مجسمه سازان هفتم٬ هشتم و نهم مهر ماه برنامه مشترکی تدارک دیده اند.
 
تاریخ انتشار: 23 سپتامبر ماه 16 
این نمایشگاه به مناسبت روز جهانی صلح و روز جهانی کودک، با همکاری موزه صلح تهران، سازمان ایکوم و شهرداری منطقه 12 برگزار می شود.
 
تاریخ انتشار: 20 آگوست ماه 16 
شبکه یاری کودکان کار با اعلام این پویش مطالبات زیر را پیگیری می کند و از همه دوستداران کودکان که خواهان تحقق حقوق آنان هستند در خواست حمایت و پشتیبانی دارد:
 
تاریخ انتشار: 27 ژوئن ماه 16 
بیست و سوم خرداد مصادف با دوازده ژوئن روز جهانی مبارزه با کار کودکان است، به همین مناسبت شبکه یاری کودکان کار و خیابان (گروه تلاشگران...) نشست خبری در ارتباط با کودکان بازمانده از تحصیل و آسیب شناسی آیین نامه اجرایی طرح فرمان در تاریخ نوزدهم خرداد بر گزار نمودند.